Draken Brno

39 : 47

0

Komentář:

První únorovou sobotu se naši borci vydali do Humpolce, kde je po úspěšném turnaji v Bělohradě čekalo čtvrtfinále Českého poháru. Díky nemocem jsme se museli obejít bez Loudy, Kešnera a Barabáše O., takže jsme jeli pouze ve 3 do obrany. Sestava byla jinak standartní – Brzobohatý, Tišler – Mikulecký, Doležal, Sobotka – bratři Kučerové, Barabáš, Černý a Horyna.

V prvním zápase hraném 2x20minut nás čekal, pro nás neznámý soupeř, Sokol Ostopovice. Po špatném výkonu v zadních řadách se radovali Ostopovice z vítězství 16:17 (7:7). Hned v první minutě se nám zranil Kryštof Kučera, který utkání nedohrál. Naštěstí to však nebylo vážnější zranění a zbytek turnaje dohrál. Pokud jsme chtěli postoupit, nezbylo nám nic jiného než zbylá tři utkání dovést do vítězného konce.

Proti Opatovicím jsme podali naopak velice dobrý výkon a vyhráli zaslouženě 16:12.

Následoval zápas s Drakenem Brno, kde jsme přistoupili na pomalou a uspávající házenou, a přestože jsme měli náskok i o 5 branek, tak jsme nakonec brali dva body za ušmudlanou výhru 13:11.

V posledním zápase jsme hráli s Čakovicemi o postup. Utkání probíhalo vcelku v přátelském duchu, ale i tak se nám zranil Doležal, který v polovině prvního poločasu po roce opět odcestoval do špitálu v Pelhřimově. Do obrany tak z útoku přešel Barabáš. Nakonec jsme díky slušnému výkonu zvítězili 13:10 a mohli se radovat z postupu z 2. místa.

Rozhodčími na poháru byli Pepa Váca a Míra Přikryl, kteří podali velice dobré výkony a celý pohár se obešel bez potíží. Dalším postupujícím jsou, pro někoho velké překvapení, borci z Ostopovic, kteří podali velice kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli, za což jim gratulujeme a těšíme se 3. března do Pustějova na odvetný zápas.  Z druhé skupiny pak postoupili Svinov a Krčín, se kterými si také zahrajeme o dvě vstupenky na finále ČP. Všichni hráči podali kvalitní výkony a doufejme, že se do Pustějova vydáme v kompletní sestavě, pravděpodobně mimo Doležala.