TJ Sokol Nezvěstice  – TJ Sokol Podlázky-Dalovice             18 : 20  (10 : 9)

Sestava:

L. Miler, P. Macek, J. Doležal, J. Mikulecký, P. Mikulecký, R. Kuta, O. Barabáš,

T. Louda 6 br., K. Žanta 4, M. Kučera 4, K. Kučera 6

Komentář:

10. kolo 2. ligy pro Podlázky znamenalo cestu do plzeňských Nezvěstic. Do utkání jsme vstoupili oslabeni o Michala Barabáše, který  měl distanc na jeden zápas za žluté karty. Zápas začali lépe muži Nezvěstic, kteří si od začátku zápasu vytvořili 2 – 3 brankový náskok. Ovšem do poločasové přestávky se nám podařilo náskok stáhnout a do šaten jsme šli za „dobrého“ stavu 10 : 9 pro domácí. Druhý poločas byl z podlázecké strany doslova fenomenální, když dokázali zápas otočit a udržovat si 2 branky náskok. Od 12 minuty druhého poločasu byl podlázecký náskok už čtyřbrankový. V této fázi utkání výborně zachytal Lukáš Miler, když za stavu 16 : 18 Kryštof Kučera neproměnil pokutový hod a nabídl domácím stáhnutí na jednobrankový rozdíl, ovšem L. Miler byl proti a trest z prostředku brankoviště krásným zásahem zneškodnil. Zápas jsme dohráli v poklidu do konečných 18 : 20 pro Podlázky. Kompletně se dařilo celému týmu, zejména L. Milerovi a celému útoku Podlázek. Ovšem se nenechala zahanbit ani hostující obrana, která zejména v 2. půli domácí borce prakticky k ničemu nepustili.

Poděkování také patří za pěkné ubytování ve Chválenicích a za vynikající pohoštění. Další poděkování patří Honzovi Vaňkovi, který chytil štiku, která měla 108cm a výborně byla naložená a místní rybáři se s námi o tuto dobrotu rozdělili. Děkujeme, bylo to vynikající …