Výsledky sezóny 2017/2018

 
 
 
 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Řevnice

15. října 2017

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                        29 : 23  (16 : 8)

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Hodboď, V. Kysela, P. Tůma 20 br.,

J. Albrecht 3, J. Ulrych 5, O. Kysela 1, O. Žanta

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                            7 : 23  (5 : 14) 

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Hodboď, V. Kysela, P. Tůma 5 br.,

J. Albrecht 1, J. Ulrych 5, O. Kysela 1, O. Žanta

 
 

14. října 2017

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  –  KNH Spoje Praha                  26 : 5  (15 : 3)

Sestava:

O. Fišera, J. Louda, A. Benedikt, V. Jungr, M. Havel, P. Holub 7 br.,

M. Cihi 12, V. Albrecht 5, P. Tůma 2

 
 

14. října 2017

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov                      21 : 21  (10 : 14)

Sestava:

O. Fišera, J. Louda, A. Benedikt, V. Jungr, M. Havel, P. Holub 9 br.,

M. Cihi 10, V. Albrecht 2, P. Tůma

 
 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Bakov

8. října 2017

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                        20 : 21  (6 : 9)

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Hodboď, V. Kysela, P. Tůma 13 br.,

J. Ulrych, J. Albrecht 6, O. Žanta, O. Kysela 1

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                         20 : 27  (9 : 14) 

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Hodboď, V. Kysela, P. Tůma 16 br.,

J. Ulrych, J. Albrecht 2, O. Žanta, O. Kysela 2

 
 

7. října 2017

Ml. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                       28 : 17  (14 : 12)

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Hodboď, V. Kysela, J. Ulrych, O. Žanta,

P. Tůma 14 br., J. Albrecht 2, O. Kysela 1

 

 

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                        22 : 11  (10 : 3)

Sestava:

O. Fišera, M. Havel, J. Louda, A. Benedikt, V. Jungr, Št. Vokáč,

P. Tůma, P. Holub 5 br., V. Albrecht 6

 
 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Podlázky

1. října 2017

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                         19 : 27  (8 : 12)

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Hodboď, P. Tůma 16 br.,

J. Ulrych, J. Albrecht 3, O. Žanta

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                           14 : 24  (7 : 15) 

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Hodboď, P. Tůma 13 br.,

J. Ulrych, J. Albrecht 1, O. Žanta

 
 

30. září 2017

St. žáci

TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Podlázky-Dalovice            13 : 12  (6 : 6)

Sestava:

M. Havel, J. Žanta, J. Louda, A. Benedikt, J. Říha, P. Holub 6 br.,

V. Albrecht 2, M. Cihi 4

 

Muži "B"

TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Podlázky-Dalovice            18 : 16  (8 : 9)

Sestava:

F. Tůma, J. Linhart, Ja. Šimůnek, K. Havel, Ji. Šimůnek 4 br.,

R. Ulman 4, K. Žanta 8

 
 

23. září 2017

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  „B“  –  TJ Stará Huť              22 : 25  (9 : 13)

Sestava:

F. Tůma, J. Linhart, J. Šimůnek, K. Havel, J. Šimůnek 4 br., R. Ulman 8,

K. Žanta 10

 
 

16. září 2017

Starší žáci

TJ Avia Čakovice  -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice              19 : 20  (10 : 12)

Sestava:

M. Havel, J. Žanta, J. Louda, J. Říha, A. Benedikt, O. Žanta, P. Holub 10 br.,

M. Cihi 10, V. Albrecht

 

Muži „B“

TJ Avia Čakovice  -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice               22 : 20  (14 : 10)  

Sestava:

K. Kučera, P. Kešner, J. Sobotka 1 br., P. Mikulecký 2, M. Barabáš, R. Ulman 6,

Ja. Šimůnek, Ji Šimůnek 5, K. Havel, K. Žanta 6 

 
 
 
 

26. září 2017

Ml. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov                        16 : 18  (6 : 8)

Sestava:

J. Mareš, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Žanta, P. Tůma 13 br., J. Ulrych,

J. Albrecht 2, O. Žanta 1

 
 

21. září 2017

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov  „B“                26 : 19  (10 : 9)

Sestava:

O. Fišera, J. Louda, J. Žanta, M. Havel, Š. Vokáč, A. Benedikt, M. Cihi 9 br.,

P. Holub 10, V. Albrecht 6, P. Tůma 1

 
 

9. září 2017

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“ -  Sokol Bakov                 17 : 24  (8 : 13)

Sestava:

F. Tůma, J. Sobotka 1 br., P. Mikulecký 4, J. Šimůnek, M. Barabáš 2,

K. Žanta 5, J. Šimůnek 2, R. Ulman 3

 

 

 

Výsledky sezóny 2016/2017

 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Podlázky

21. května 2017

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                19 : 17  (7 : 7)

Sestava:

M. Havel, Št. a Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Hodboď, J. Mareš,

V. Albrecht 13 br., P. Tůma 5, J. Ulrych, J. Albrecht 1

 

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice               23 : 22  (13 : 13) 

Sestava:

M. Havel, Št. a Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Hodboď, J. Mareš,

V. Albrecht 15 br., P. Tůma 8, J. Ulrych, J. Albrecht 1

 

 

20. května 2017

Starší žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  TJ Avia Čakovice              17 : 1  (8 : 0)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, M. Havel,

P. Holub 4 br., M. Cihi 5, P. Tůma 2, V. Albrecht 6

 

 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Podlázky

14. května 2017

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                  17 : 18  (10 : 7)

Sestava:

M. Havel, Št. a Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Hodboď, J. Mareš,

P. Tůma 4 br., V. Albrecht 13, J. Albrecht, J. Ulrych

 

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                    18 : 19  (12 : 8) 

Sestava:

M. Havel, Št. a Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Hodboď, J. Mareš,

P. Tůma 8 br., V. Albrecht 9, J. Albrecht 1, J. Ulrych

 

 

13. května 2017

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“ – KNH Spoje Praha     22 : 19  (10 : 10)

Sestava:

J. Linhart, R. Kuta, Mil. Hodboď, V. Leiner, J. Živný, J. Šimůnek 8 br.,

P. Ruml 3, R. Ulman 8

 

 

St. žáci

KNH Spoje Praha  –  TJ Sokol Podlázky-Dalovice             7 : 23  (3 : 16)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, M. Havel,

P. Holub 7 br., M. Cihi 9, P. Tůma 4, V. Albrecht 3

 

 

29. dubna 2017

Muži „B“

TJ Stará Huť  –  TJ Sokol Podlázky-Dalovice  „B“           28 : 17  (12 : 10)

Sestava:

 R. Pruknar, K. Havel, P. Mikulecký, J. Sobotka, J. Linhart,

J. Šimůnek 6, P. Ruml 7, R. Ulman 4

 
 

St. žáci

TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Podlázky-Dalovice          9 : 10  (3 : 2)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, P. Tůma, O. Fišera,

V. Albrecht 4 br., P. Holub 2, M. Cihi 4

 

 

Muži "B"

TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Podlázky-Dalovice         17 : 21  (7 : 9)

Sestava:

R. Pruknar, K. Havel, P. Mikulecký, J. Sobotka, J. Linhart, V. Leiner 5 br.,

J. Šimůnek 4, P. Ruml 9, R. Ulman 3

 

 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Řevnice

23. dubna 2017

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                14 : 19  (9 : 10)

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta 1 br., Ši. Vokáč, J. Hodboď, J. Mareš,

V. Albrecht 13, P. Tůma, J. Albrecht, J. Ulrych

 

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                   15 : 11  (5 : 4) 

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Hodboď, J. Mareš,

V. Albrecht 11 br., P. Tůma, J. Albrecht, J. Ulrych

 

 

22. dubna 2017

Ml. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                     20 : 22  ( : )

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Hodboď, J. Mareš,

V. Albrecht 13 br., P. Tůma, J. Albrecht, J. Ulrych 7

 

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“   -  NH Řevnice „B“        21 : 22  (11 : 13)

Sestava:

P. Mikulecký, O. Barabáš, K. Havel, J. Linhart, P. Ruml 6 br.,

K. Žanta 6, J. Šimůnek 5, R. Ulman 4

 

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                    16 : 11  ( : )

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, P. Hobub 3 br.,

M. Cihi 11, O. Fišera, V. Albrecht 2, P. Tůma

 

 

15. října 2016

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov   „A“          17 : 19  (10 :11)      

Sestava:

F. Tůma J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, M. Havel,

P. Holub 3 br., M. Cihi 12, O. Fišera 1, V. Alrecht 1, P. Tům

 

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“ -  Sokol Bakov               28 : 26  (11 : 13)

Sestava:

R. Pruknar, J. Šimůnek, J. Linhart, J. Hlušička, Mir. Hodboď, Mil. Hodboď,

V. Leiner 7 br., J. Šimůnek 2, K. Žanta 13, R. Ulman 4, L. Fišera 2

 

Ml. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov                     25 : 10  (13 : 3)

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Hodboď, J. Mareš,

V. Albrecht 16, P. Tůma 9, J. Albrecht, J. Ulrych

 

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov  „B“              23 : 6  (15 : 4)

Sestava:

F. Tůma J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, M. Havel,

P. Holub 5, M. Cihi 12, O. Fišera 3, V. Alrecht 2, P. Tůma 1

 

 

8. října 2016

Starší žáci

TJ Avia Čakovice  -   TJ Sokol Podlázky-Dalovice               1 : 18  (0 : 9)

Sestava:

F. Tůma, M. Kolaja, J. Čížek, J. Říha, M. Havel, J. Louda,

M. Cihi 7 br., P. Holub 5, V. Albrecht 2, P. Tůma 2,

O. Fišera 2

 

Muži „B“

TJ Avia Čakovice „B“ -   TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“     14 : 13  (7 : 6)

Sestava:

R. Pruknar, J. Šimůnek, J. Linhart, P. Tišler, J. Hlušička 1 br.,

J. Šimůnek, R. Ulman 4, K. Žanta 8

 

 

1. října 2016

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“ – KNH Spoje Praha     21 : 18  (9 : 8)

Sestava:

R. Pruknar, P. Tišler, J. Šimůnek, J. Linhart, J. Hlušička,

J. Šimůnek 7 br., R. Ulman 4, K. Žanta 10

 

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  – KNH Spoje Praha        25 : 11  (13 : 2)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, Št. Vokáč, M. Havel,

P. Holub 8 br., M. Cihi 13, O. Fišera 2, P. Tůma 2

 

 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Podlázky

25. září 2016

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice - Sokol Bakov               20 : 13  (11 : 8)

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Mareš, J. Hodboď,

P. Tůma 7 br., V. Albrecht 13, J. Albrecht, J. Ulrych

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice - NH Řevnice                 20 : 26  (11 : 15) 

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Mareš, J. Hodboď,

P. Tůma 8 br., V. Albrecht 12, J. Albrecht, J. Ulrych

 

 

24. září 2016

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  „B“ – TJ Stará Huť         16 : 26  (10 : 14)

Sestava:

P. Tišler, R. Pruknar, J. Šimůnek, J. Linhart, K. Havel, J. Hlušička,

J. Šimůnek 2 br., P. Ruml 8, R. Ulman 6

 

 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Řevnice

18. září 2016

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                  17 : 18  (10 : 8)

Sestava:

M. Havel, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Mareš, J. Hodboď, J. Albrecht,

P. Tůma 3 br., V. Albrecht 15, K. Sabol, J. Ulrych

 

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                   24 : 25  (10 : 13) 

Sestava:

M. Havel, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Mareš, J. Hodboď, J. Albrecht,

P. Tůma 8 br., V. Albrecht 16, K. Sabol, J. Ulrych

 

 

17. září 2016

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“ - TJ Spartak Modřany     22 : 22  (13 : 14)

Sestava:

P. Tišler, R. Pruknar, K. Havel, J. Linhart, J. Šimůnek, K. Žanta 9 br.,

P. Ruml 11, J. Šimůnek 2

 

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice - TJ Spartak Modřany         10 : 9  (5 : 2)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, M. Havel,

P. Holub 5 br., M. Cihi 4, V. Albrecht 1, P. Tůma

 

 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Bakov

11. září 2016

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                  16 : 12  (7 : 4)

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Mareš, J. Hodboď,

J. Ulrych, V. Alrecht 10 br., P. Tůma 6, K. Sabol, J. Albrecht

 

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                   15 : 20  (6 : 11) 

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Mareš, J. Hodboď,

J. Ulrych, V. Alrecht 9 br., P. Tůma 5, K. Sabol1, J. Albrecht

 
 
 

10. září 2016

Ml. žáci

NH Řevnice   -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice                      24 : 19  (12 : 7)

Sestava:

M. Havel, Št. Vokáč, J. Žanta, Ši. Vokáč, J. Mareš, V. Albrecht 15 br.,

P. Tůma 4, K. Sabol, J. Albrecht

 

Muži „B“

NH Řevnice „B“   -    TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“      19 : 18  (9 : 10)

Sestava:

R. Pruknar, P. Tišler, J. Linhart, J. Sobotka, J. Šimůnek, K. Havel,

K. Žanta 6 br., J. Šimůnek 2, P. Ruml 4, M. Barabáš 6

 

St. žáci

NH Řevnice   -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice                    18 : 19  (10 : 12)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, Št. Vokáč, M. Havel,

P. Holub 8 br., M. Cihi 10, V. Albrecht 1, P. Tůma

 

 

 

 

 

Výsledky sezóny 2015/2016

 

21. května 2016

Starší žáci

TJ Avia Čakovice  -   TJ Sokol Podlázky-Dalovice                 8 : 23  (3 : 15)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, J. Louda, J. Říha, M. Havel,

P. Holub 8 br., M. Cihi 13,  P. Tůma 2

 

 

Starší žáci

TJ Avia Čakovice  -   TJ Sokol Podlázky-Dalovice               3 : 16  (2 : 9)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, J. Louda, J. Říha, M. Havel,

P. Holub 8 br., M. Cihi 8,  P. Tůma

 

 

Muži „B“

TJ Avia Čakovice „B“ -   TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“          :   ( : )

Sestava:

 

 

22. května 2016

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Bakov

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                  4 : 20  (2 : 10)

Sestava:

J. Říha, Št. a Ši. Vokáč, M. Havel, J. Mareš, P. Tůma,

K. Sabol 3 br., J. Ulrych, J. Hodboď

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                   3 : 19  (2 : 11)

Sestava:

J. Říha, Št. a Ši. Vokáč, M. Havel 2 br., J. Mareš, P. Tůma 3,

K. Sabol, J. Ulrych, J. Hodboď

 

 

7. května 2016

Ml. žáci

Sokol Bakov  -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice                     24 : 12  (13 : 6)

Sestava:

J. Říha, Št. Vokáč, M. Havel, Ši. Vokáč, J. Žanta, J. Mareš,

V. Albrecht 10 br., P. Tůma 2, J. Ulrych, J. Hodboď

 

Muži „B“

Sokol Bakov  -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice  „B“              25 : 20  (12 : 8)

Sestava:

M. Suchý, Mir. Hodboď, J. Šimůnek, J. Linhart, K. Havel, J. Sobotka,

R. Ulman 6, J. Šimůnek 7, J. Živný 7

 

St. žáci

Sokol Bakov  -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice                      9 : 25  (7 : 12)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, M. Havel, J. Říha,

P. Holub 7 br., M. Cihi 10, V. Albrecht 7, P. Tůma 1

 

 

30. dubna 2016

Ml. žáci

NH Řevnice   -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice                      18 : 10  (5 : 7)

Sestava:

J. Říha, Št. a Ši. Vokáč, M. Havel, V. Albrecht 8 br., P. Tůma 2,

J. Albrecht, J. Ulrych

 

Muži „B“

NH Řevnice „B“ -    TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“       21 : 17  (10 : 8)

Sestava:

P. Pruknar, J. Linhart, Mil. Hodboď, V. Leiner, J. Šimůnek 4 br.,

L. Fišera 5, V. Albrecht 8

 

St. žáci

NH Řevnice   -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice                    9 : 17  (6 : 12)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, J. Říha, Št. Vokáč, M. Havel,

P. Holub 3 br., M. Cihi 6, O. Fišera 5, V. Albrecht 3, P. Tůma

 

 

24. dubna 2016

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Podlázky

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                     11 : 22  (7 : 10)

Sestava:

J. Říha, Št. Vokáč, M. Havel, J. Žanta, J. Albrecht, J. Hodboď,

V. Albrecht 9 br., P. Tůma 2, K. Sabol

 

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                       11 : 17  (8 : 8) 

Sestava:

J. Říha, Št. Vokáč, M. Havel, J. Žanta, J. Albrecht, J. Hodboď,

V. Albrecht 11 br., P. Tůma, K. Sabol

 

 

23. dubna 2016

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  TJ Spartak Modřany            7 : 7  (4 : 2)

Sestava:

F. Tůma, J. Čížek, M. Kolaja, J. Louda, M. Havel, Št. Vokáč,

P. Holub 3. br., M. Cihi 3, O. Fišera, J. Holan, P. Tůma,

V. Albrecht 1

 

Muži "B"

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  TJ Spartak Modřany            14 : 18  (7 : 9)

Sestava:

R. Pruknar, Mir. Hodboď, L. Fišera, J. Šimůnek, J. Živný,

Mil. Hodboď 5 br., R. Ulman 4, J. Šimůnek, M. Barabáš 5

 

 

17. dubna 2016

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Řevnice

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                     7 : 25  (3 : 12)

Sestava:

M. Havel, Št., Ši. a Kr. Vokáč, J. Žanta, J. Mareš, P. Tůma,

V. Albrecht 7 br., K. Sabol, J. Ulrych

 

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                       8 : 22  (1 : 11) 

Sestava:

M. Havel, Št., Ši. a Kr. Vokáč, J. Žanta, J. Mareš, P. Tůma 2 br.,

V. Albrecht 6, K. Sabol, J. Ulrych 

 

 

 

11. října 2015

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Bakov

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov                        5 : 13  (4 : 8)

Sestava:

J. Říha, Št., Ši. a Kr. Vokáč, J. Žanta, M. Havel, V. Albrecht 4 br.,

P. Tůma 1, K. Sabol, J. Albrecht

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  NH Řevnice                         6 : 21  (5 : 10) 

Sestava:

J. Říha, Št., Ši. a Kr. Vokáč, J. Žanta, M. Havel, V. Albrecht 6 br.,

P. Tůma, K. Sabol, J. Albrecht

 

 

10. října 2015

Muži „B“

KNH Spoje Praha „B“  –  TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“   15 : 13  (8 : 8)

Sestava:

R. Pruknar, J. Šimůnek, L. Fišera, Mil. a Mir. Hodboď 3 br., J. Mikulecký,

V. Leiner, J. Živný 4, J. Šimůnek 6

 

St. žáci

KNH Spoje Praha  –  TJ Sokol Podlázky-Dalovice             10 : 26  (6 : 16)

Sestava:

F. Tůma, M. Kolaja, J. Louda, J. Čížek, J. Říha, M. Havel,

P. Holub 8 br., M. Cihi 9, O. Fišera 1, V. Albrecht 7, P. Tůma 1

 

 

3. října 2015

Ml. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov                        7 : 20  (8 : 6)

Sestava:

J. Říha, Št., Ši a Kr. Vokáč, J. Žanta, M. Havel, V. Albrecht 7 br.,

P. Tůma, K. Sabol, J. Albrecht

 

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“  -  Sokol Bakov             26 : 21  (13 : 12)

Sestava:

M. Suchý, R. Pruknar, M. Barabáš, Mil a Mir. Hodboď,

R. Ulman 8 br., T. Louda 6, J. Šimůnek 3, K. Žanta 9

 

St. žáci

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  Sokol Bakov                  26 : 11  (14 : 2)

Sestava:

F. Tůma, M. Kolaja, J. Louda, J. Čížek, J. Říha, Št. Vokáč, M. Havel,

P. Holub 8 br., M. Cihi 15, V. Albrecht 3, P. Tůma

 

 

19. září 2015

St. žáci

TJ Spartak Modřany  -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice              19 : 1  (10 : 1)

Sestava:

F. Tůma, J. Louda, J. Čížek, J. Říha, Št. Vokáč, P. Holub 1 br.,

M. Cihi, V. Albrecht, P. Tůma

 

Muži B

TJ Spartak Modřany  -  TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“    25 : 21  (13 : 12)

Sestava:

M. Suchý, J. Sobotka, Ja. Šimůnek, Mil. Hodboď,

Ji. Šimůnek 8 br., K. Žanta 6, L. Miler 7

 

 

20. září 2015

 

Nadstavbový turnaj mladších žáků – Podlázky

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  Sokol Bakov                    12 : 17  (6 : 7)

Sestava:

J. Říha, Št., Ši a Kr. Vokáč, J. Žanta, V. Albrecht 11 br.,

P. Tůma 1, J. Albrecht

 

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -  NH Řevnice                      10 : 19 

Sestava:

J. Říha, Št., Ši a Kr. Vokáč, J. Žanta, V. Albrecht 10 br.,

P. Tůma, J. Albrecht

 

 

25. října 2014

Muži „B“

TJ Sokol Podlázky-Dalovice „B“ - Republikán Praha        10 : 0  kontumace

Sestava:

R. Pruknar, M. Suchý, Mir. a Mil. Hodboď, J. Šimůnek, V. Leiner,

J. Mikulecký, J. Šimůnek, K. Žanta, R. Ulman