V poslední přípravě na jarní sezonu muži dopadli v Čakovicích doslova dobře

27.03.2011 23:13

Primát Čakovic 2011

Čakovice – 26.3. 2011

K poslední přípravě na jarní sezónu zajeli naši muži opět do Čakovic. Tentokrát na venkovní hřiště. Turnaje „PRIMÁT ČAKOVIC“ se zúčastnilo pět družstev. Hrací doba 2x20 min dávala dostatek prostoru na vyzkoušení různých variant složení obran a útoků. Bohužel složení našeho družstva ovlivnila onemocnění a pracovní povinnosti.

Počet hráčů nám nedával mnoho variant na dobré složení mužstva, na obraně se střídali oba brankáři. Ve druhém utkání si K. Kučera poranil palec na levé ruce a mohl pomoci pouze v obraně. To oslabilo naši útočnou sílu. Ostatní hráči podali dobrý výkon a střelecky se probudil T.Louda. Odehrání čtyř utkání v osmi lidech bylo fyzicky velmi náročné.

V úvodu turnaje jsme se střetli s mužstvem Čakovic B. Po nevydařeném prvním poločase bylo na ukazateli skóre 4 : 9. Zlepšená hra a střelecká úspěšnost vedli k vítězství 12:11.

Poté nás čekalo mužstvo Žatce, náš soupeř ve druhém jarním kole II. ligy A. Ve vyrovnaném utkání jsme se střídali ve vedení a na konec jsme zvítězili.

V utkání s Jihlavou, účastník II. ligy B, jsme se dlouho nemohli prosadit střelecky a skóre narůstalo ve prospěch soupeře až na rozdíl 5 branek. Zlepšením ve druhém poločase jsme snížili na rozdíl dvou branek.  V té době získala obrana několik míčů, ale v útoku již chyběli síly na obrat.

V závěrečném utkání s prvoligovými Čakovicemi A, jsme po zranění R. Pruknara, neměli na lepší výsledek.

Třetí místo je, vzhledem k problémům se složením družstva, úspěchem.

Účastníci:

TJ Sokol Podlázky-Dalovice                        (II. liga skupina A)

TJ Avia Čakovice „A“                                   (I. liga)

TJ Avia Čakovice „B“                                   (oblastní přebor)

TJ Šroubárna Žatec                                     (II. liga skupina A)

SK Autonot Jihlava                                      (II. liga skupina B)

Pořadí:

1.    TJ Avia Čakovice „A“                                   60 : 40              7

2.    TJ Šroubárna Žatec                                     49 : 54              4

3.    TJ Sokol Podlázky-Dalovice                        53 : 56              4

4.    SK Autonot Jihlava                                      46 : 51              4

5.    TJ Avia Čakovice „B“                                   41 : 48              1