08.09.2017 11:52

2. září 2017

Přátelské přípravné utkání

Muži

TJ Sokol Podlázky-Dalovice  -  KNH Chomutov                    25 : 23  (11 : 11)

Sestava:

P. Tišler, F. Tůma, J. Sobotka, J. Linhart, P. Kešner, K. Havel, O. Barabáš,

R. Ulman 7 br., K. Žanta 9, P. Mikulecký 9

Komentář KNH Chomutov:

K prvnímu přátelskému utkání zajížděli muži KNH Chomutov na hřiště TJ Sokola Podlázky - Dalovice nedaleko Mladé Boleslavi. Domácí hráči nakombinováni z prvoligového družstva a B týmu byli výborným sparingpartnerem pro první utkání. Chomutovští přijeli v nejmladší možné sestavě, a i přes hendikep nedostatku zkušeností byli více než vyrovnaným soupeřem.

V prvním poločase si žádný ze soupeřů nevypracoval vyšší než 2 gólový náskok. V poločase tak byl vyrovnaný stav 11:11.

V druhém poločase si odbyl svoji premiéru v mužích Lukáš Potůček, a rozhodně se v bráně neztratil. Konečným výsledek byla prohra o 2 góly v poměru 25:23. Vyjádření trenéra: K utkání jsme nastupovali s respektem k soupeři vzhledem k jeho výškové převaze. Ukázalo se však, že naše přednost v podobě rychlosti útočníků dělala těmto zkušeným borcům nemalé problémy. Na jedničku si v dnešním utkání vedli oba debutanti v mužích - Lukáš Potůček a Honza Koťátko, který byl spolu se Zbyňkem Žornou nejlepším hráčem v našich barvách. Celkově bych utkání hodnotil na výbornou, jelikož všichni plnili pokyny, které jsme si dopředu řekli, což se stává opravdu zřídka :-)