aktualizace - 2. liga - Start do sezony se povedl na jedničku.

29.08.2010 15:46

Další zápasy:

Chomutov - Záluží 20:18 (10:9), Žatec - Raspenava 20:19 (10:10), Ejpovice - Osek 14:10, Všenice - Tymákov 7:18 (4:9), Řevnice - Litohlavy 23:21 (12:9)

Komentář:

Úvodní kolo II. ligy mužů přivedlo na naše hřiště družstvo Baníku Most. Baník skončil v loňském ročníku před námi. Na nedělní utkání se umoudřilo počasí, sice se hrálo z počátku na morku, ale sluníčko umělý povrch usušilo. Naši hráči zahájili utkání dobře. Útok hned z první akce skóroval. Hosté vyrovnali na 1 : 1. Pak už jsme vedli jenom mi. Od poloviny prvního poločasu se rozchytal brankář Lukáš Miler. Poločas skončil našim vedením 14 : 9. V nástupu do druhého poločasu naši muži zvýšili náskok na rozdíl 7 branek. Obrana v čele s brankářem odebírala útočníkům hostí míče a náš náskok narůstal. Střelecky se prosadil Kryštof Kučera s 12ti brankami.

Příští neděli 5. září 2010 v 10:30h přijede na naše hřiště mužstvo Žatce, s kterým jsme v loňském ročníku dvakrát prohráli.