2. liga - Muži napravili sobotní prohru a zvítězili v Ejpovicích

02.05.2010 18:45

V neděli jsme nastoupili proti družstvu z dolní poloviny tabulky. Po dvou porážkách jsme chtěli zvítězit. Domácí byli povzbuzeni vítězstvím nad hráči Řevnic. Začátek byl podle našich představ. Dařila se hra útoku a obrana nepouštěla soupeře ke střelbě a vracela míče našim útočníkům. Výsledkem bylo naše vedení a poločasové skoré 9:13. V  prvním poločase měli naši útočníci úspěšnost střelby 70%. Na začátku druhého poločasu jsme udržovali 3 až 4 brankový náskok. Od 15 min. se přestalo dařit útoku proti agresivní obraně domácích a náš náskok se tenčil. Agresivní obrana Ejpovic přinášela však fauly a pokutové hody ty Michal Kučera bezpečně proměňoval. Blížil se závěr utkání, domácí snížili na rozdíl jediné branky. Naši útočníci drželi míč, ale pro pasivitu jsme o něj 15 vteřin před koncem přišli. Okamžité obsazení soupeře zbrzdilo rozehrávku domácích. Faul na půlící čáře a následné zakopnutí míče znamenalo červeno kartu pro M. Kučeru. Do konce utkání chyběly dvě vteřiny. Domácí si vzali oddechový čas, jejich rozehrání zachytil T. Louda a o našem vítězství bylo rozhodnuto.

TJ Sokol Ejpovice     -   TJ Sokol Podlázky-Dalovice        20 : 21  (9 : 13)