2.liga - Komentář k utkání s Bakovem

22.04.2010 11:42

Po zimní přestávce se nám opět rozjela II. liga mužů národní házené a TJ Sokol Podlázky - Dalovice se v prvním jarním, respektive ve 12. kole utkaly se Sokolem Bakov. Utkání se odehrálo na hřišti Spojů Praha, z důvodu uzavření hřiště pro neukázněné chování fanoušků Bakova. Zápas začínal ve 14:30 za krásného slunečného počasí a podlázečtí si jeli na Spoje pro výhru. V utkání  do 18té minuty prvního poločasu se stav měnil o jeden gól, ale Bakov vždy dotahoval. V posledních 10ti minutách prvního poločasu se Podlázkám podařilo zvýšit výsledek až na rozdíl tří branek. Poločas skončil 10:7 pro Podlázky. To bylo příslibem k tolik vytouženým prvním jarním bodům. V druhé půli během 5ti minut obrana s brankářem přiváděla bakovské střelce k šílenství a v útoku přesnou střelbou úřadovali hráči Podlázek. Po čtyřech útocích svítil na ukazateli stav 14:7 pro Podlázky, které si po zbytek druhého poločasu hlídaly bezpečné vedení. Na konci zápasu bylo skóre jasně pro Podlázky 20:13. V prvním jarním utkání tak potvrdily roli favorita a odvezly si další 2 body. Rozhodčí pan Jaroslav Holý řídil utkání naprosto bez problémů od začátku až do konce. V sestavě „A“ týmu Podlázek se poprvé objevil obránce Karel Havel, který předvedl solidní výkon. Dále hrál na obraně Jan Doležal, Pavel Mikulecký, Roman Kůta a na střídačce byl připravený Ondřej Barabáš, kterého trenér šetřil po zranění. Bránu spolehlivě střežil Lukáš Miler, kterému kryl záda Pavel Macek a v útoku se průběžně vystřídali Kryštof Kučera, Tomáš Louda, Michal Barabáš, Michal Kučera a kapitán Kamil Žanta. Podlázečtí se nesmí nechat ukolébat ziskem dvou bodů, jelikož liga je neskutečně vyrovnaná. V dalším kole, které proběhne tuto neděli 25. 4. 2010 od 10:30 hodin na domácím hřišti si hráči poměří síly s mladým, avšak vedoucím týmem tabulky Šroubárnami Žatec. Tímto vás zveme na nedělní utkání a podpoře domácího týmu k ziskání dalších bodů a zároveň přiblížení se čelu tabulky.