TJ Sokol Podlázky-Dalovice „A“  -   Sokol Tymákov            18 : 19  (11 : 10)

Sestava:

L. Miler, P. Mikulecký, J. Mikulecký, J. Doležal, R. Kuta, O. Barabáš, M. Kučera,

T. Louda 4, M. Barabáš 2, K. Kučera 9, R. Ulman 2, K. Žanta 1

Komentář:

V neděli 3. října jsme přivítali na našem hřišti vedoucí tým soutěže Sokol Tymákov. Hosté se na začátku utkání ujali dvoubrankového vedení. Do poloviny 1. poločasu jsme srovnali skóre a poločas vyhráli 11 : 10.

Ve druhé půli se oba týmy střídali ve vedení. Ve 20. minutě se, při souboji o míč, srazil náš brankář Lukáš Miler s útočníkem hostí. Došlo ke zranění obou hráčů. Lukáš se po ošetření vrátil do brány a pokračoval ve výborném výkonu. Zápas skončil nerozhodně, ale hosté měli výhodu trestného hodu. Hod prováděl zraněný L. Kroft a bohužel pro nás proměnil. I přes prohru nás diváci ocenili potleskem za zážitek z dobré házené.

Vstupné vybrané v tomto a sobotním utkání bude věnováno hráčům TJ Jiskra Raspenava postižené povodní. Právě příští víkend zajíždíme k dalšímu utkání do Raspenavy