2. liga - komentář k utkání s Chomutovem

22.09.2010 22:13

19. září 2010

Muži

TJ Sokol Podlázky-Dalovice   -   KNH Chomutov                                  28 : 17  (15 : 8)

Sestava:

L. Miler, R. Pruknar, P. Mikulecký, J. Mikulecký, J. Doležal, R. Kuta, O. Barabáš,

M. Kučera 3 br., T. Louda 2, M. Barabáš 5, K. Kučera 13, R. Ulman 2, K. Žanta 3

Komentář:

V 5. kole jsme na domácím hřišti přivítali nováčka z Chomutova. Hosté měli na začátku utkání míč a před naší brankou hráli první 3 minuty, ale i za tak dlouhou dobu se jim nepodařilo dát branku. Naši útočníci vzápětí dali branku a postupně jsme navyšovali skóre až na 8 : 1. Prosazoval se zejména Kryštof Kučera. V této době nedovolovala naše obrana v čele s brankářem Lukášem Milerem skórovat. Začátek utkání rozhodl o dalším vývoji. Naši muži udržovali rozdíl ve skóre a nedovolili soupeři zdramatizovat zápas.

V druhém poločase jsme bavili diváky pěknými akcemi útoku, zakončovanými pestrou střelbou. Na nervovou soustavu diváků zabrnkal Michal Barabáš, když pokutový hod proměnil krásným padáčkem.

Na střídačce vedli mužstvo trenér Jaroslav Louda a vedoucí družstva Jaroslav Šimůnek.

K dalšímu zápasu jedeme na Plzeňsko do Záluží, kde se hraje na přírodním povrchu.