I. liga žen sezóna 2017-2018 - přehled zápasů

 
Datum Čas Zápas Výsledek   Poločas
1. kolo                          
16.9.17 14:30 TJ Stará Ves n/O - TJ Příchovice 15 : 15   ( 10 : 8 )
27.8.17 9:30 TJ Plzeň-Újezd - TJ Šroubárna Žatec 24 : 14   ( 12 : 7 )
27.8.17 16:00 Sokol Tymákov A - TJ S. Podlázky 26 : 10   ( 14 : 5 )
27.8.17 9:30 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 16 : 29   ( 6 : 17 )
                           
2. kolo                          
2.9.17 16:00 TJ Přeštice - Sokol Tymákov A 9 : 11   ( 4 : 5 )
2.9.17 16:00 TJ Příchovice - TJ Plzeň-Újezd 23 : 13   ( 11 : 5 )
                           
3. kolo                          
3.9.17 17:00 TJ Příchovice - Sokol Tymákov A 16 : 18   ( 7 : 10 )
3.9.17 11:00 TJ Přeštice - TJ Plzeň-Újezd 19 : 12   ( 9 : 4 )
3.9.17 11:00 Sokol Krčín - TJ S. Podlázky 25 : 16   ( 15 : 7 )
2.9.17 9:30 TJ Šroubárna Žatec - Sokol Dobruška 13 : 32   ( 4 : 15 )
                           
4. kolo                          
10.9.17 9:30 TJ Plzeň-Újezd - TJ Stará Ves n/O 17 : 8   ( 9 : 4 )
10.9.17 9:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ S. Podlázky 12 : 10   ( 6 : 5 )
10.9.17 11:30 Sokol Dobruška - TJ Příchovice 10 : 5   ( 6 : 2 )
10.9.17 9:30 Sokol Krčín - TJ Přeštice 11 : 16   ( 6 : 7 )
                           
5. kolo                          
9.9.17 17:00 Sokol Tymákov A - TJ Stará Ves n/O 25 : 11   ( 14 : 5 )
17.9.17 13:00 TJ S. Podlázky - TJ Plzeň-Újezd 15 : 15   ( 8 : 6 )
9.9.17 16:00 Sokol Dobruška - TJ Přeštice 22 : 24   ( 15 : 11 )
17.9.17 9:30 Sokol Krčín - TJ Šroubárna Žatec 26 : 16   ( 13 : 7 )
                           
6. kolo                          
23.9.17 16:00 TJ Stará Ves n/O - TJ Šroubárna Žatec   :     (   :   )
23.9.17 14:30 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Dobruška   :     (   :   )
23.9.17 16:00 Sokol Tymákov A - Sokol Krčín   :     (   :   )
                           
7. kolo                          
24.9.17 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Podlázky   :     (   :   )
24.9.17 9:30 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Krčín   :     (   :   )
24.9.17 11:00 Sokol Tymákov A - Sokol Dobruška   :     (   :   )
24.9.17 14:30 TJ Přeštice - TJ Příchovice   :     (   :   )
                           
8. kolo                          
14.10.17 16:00 TJ Přeštice - TJ Stará Ves n/O   :     (   :   )
1.10.17 9:00 TJ Šroubárna Žatec - Sokol Tymákov A   :     (   :   )
1.10.17 9:30 Sokol Dobruška - TJ S. Podlázky   :     (   :   )
1.10.17 11:00 TJ Příchovice - Sokol Krčín   :     (   :   )
                           
9. kolo                          
7.10.17 14:30 Sokol Krčín - TJ Stará Ves n/O   :     (   :   )
7.10.17 13:30 TJ Šroubárna Žatec - TJ Přeštice   :     (   :   )
7.10.17 14:30 TJ S. Podlázky - TJ Příchovice   :     (   :   )
                           
10. kolo                          
8.10.17 9:00 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n/O   :     (   :   )
8.10.17 9:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ Příchovice   :     (   :   )
8.10.17 11:00 TJ S. Podlázky - TJ Přeštice   :     (   :   )
8.10.17 16:30 Sokol Tymákov A - TJ Plzeň-Újezd   :     (   :   )
                           
11. kolo                          
15.10.17 11:00 TJ Příchovice - TJ Stará Ves n/O   :     (   :   )
15.10.17 9:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ Plzeň-Újezd   :     (   :   )
15.10.17 9:30 TJ S. Podlázky - Sokol Tymákov A   :     (   :   )
15.10.17 12:30 Sokol Dobruška - Sokol Krčín   :     (   :   )
                           
12. kolo                          
21.10.17 16:00 Sokol Tymákov A - TJ Přeštice   :     (   :   )
21.10.17 14:30 TJ Plzeň-Újezd - TJ Příchovice   :     (   :   )
                           
13. kolo                          
22.10.17 11:00 Sokol Tymákov A - TJ Příchovice   :     (   :   )
22.10.17 9:30 TJ Plzeň-Újezd - TJ Přeštice   :     (   :   )
22.10.17 13:00 TJ S. Podlázky - Sokol Krčín   :     (   :   )
16.9.17 16:00 Sokol Dobruška - TJ Šroubárna Žatec 30 : 16   ( 12 : 6 )
                           
14. kolo                          
29.10.17 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ Plzeň-Újezd   :     (   :   )
21.10.17 13:00 TJ S. Podlázky - TJ Šroubárna Žatec   :     (   :   )
29.10.17 11:00 TJ Příchovice - Sokol Dobruška   :     (   :   )
30.9.17 14:30 TJ Přeštice - Sokol Krčín   :     (   :   )
                           
15. kolo                          
8.4.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - Sokol Tymákov A   :     (   :   )
8.4.18 9:30 TJ Plzeň-Újezd - TJ S. Podlázky   :     (   :   )
8.4.18 9:30 TJ Přeštice - Sokol Dobruška   :     (   :   )
8.4.18 10:00 TJ Šroubárna Žatec - Sokol Krčín   :     (   :   )
                           
16. kolo                          
14.4.18 13:30 TJ Šroubárna Žatec - TJ Stará Ves n/O   :     (   :   )
14.4.18 16:00 Sokol Dobruška - TJ Plzeň-Újezd   :     (   :   )
14.4.18 16:00 Sokol Krčín - Sokol Tymákov A   :     (   :   )
                           
17. kolo                          
15.4.18 13:00 TJ S. Podlázky - TJ Stará Ves n/O   :     (   :   )
15.4.18 11:00 Sokol Krčín - TJ Plzeň-Újezd   :     (   :   )
15.4.18 10:30 Sokol Dobruška - Sokol Tymákov A   :     (   :   )
15.4.18 11:00 TJ Příchovice - TJ Přeštice   :     (   :   )
                           
18. kolo                          
21.4.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - TJ Přeštice   :     (   :   )
22.4.18 14:30 Sokol Tymákov A - TJ Šroubárna Žatec   :     (   :   )
22.4.18 13:00 TJ S. Podlázky - Sokol Dobruška   :     (   :   )
22.4.18 9:30 Sokol Krčín - TJ Příchovice   :     (   :   )
                           
19. kolo                          
28.4.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - Sokol Krčín   :     (   :   )
28.4.18 16:00 TJ Přeštice - TJ Šroubárna Žatec   :     (   :   )
28.4.18 16:00 TJ Příchovice - TJ S. Podlázky   :     (   :   )
                           
20. kolo                          
29.4.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - Sokol Dobruška   :     (   :   )
29.4.18 11:00 TJ Příchovice - TJ Šroubárna Žatec   :     (   :   )
29.4.18 11:00 TJ Přeštice - TJ S. Podlázky   :     (   :   )
29.4.18 9:30 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Tymákov A   :     (   :   )
 
 
 
 
 

II. liga žen sk. A sezóna 2016-2017  -  přehled zápasů

 
 
Datum Čas Zápas Výsledek   Poločas
1. kolo                          
28.8.16 10:30 TJ S. Vracov - SK Náchod 7 : 23   ( 2 : 10 )
  12:30 TJ S. Podlázky - TJ S. Opatovice n/L 15 : 17   ( 7 : 8 )
                           
2. kolo                          
4.9.16 10:00 SK Náchod - TJ S. Podlázky 16 : 15   ( 7 : 8 )
  11:00 TJ Spartak Modřany - TJ S. Vracov 17 : 16   ( 9 : 10 )
                           
3. kolo                          
11.9.16 9:00 TJ S. Podlázky - TJ Spartak Modřany 16 : 18   ( 7 : 12 )
  9:30 TJ S. Opatovice n/L - SK Náchod 21 : 14   ( 9 : 8 )
                           
4. kolo                          
18.9.16 11:00 TJ Spartak Modřany - TJ S. Opatovice n/L 14 : 20   ( 7 : 8 )
  13:00 TJ S. Vracov - TJ S. Podlázky 10 : 18   ( 3 : 8 )
                           
5. kolo                          
24.9.16 14:30 TJ S. Opatovice n/L - TJ S. Vracov 22 : 21   ( 13 : 12 )
  16:00 SK Náchod - TJ Spartak Modřany 26 : 20   ( 13 : 9 )
                           
6. kolo                          
25.9.16 10:00 SK Náchod - TJ S. Vracov 19 : 15   ( 10 : 9 )
  9:30 TJ S. Opatovice n/L - TJ S. Podlázky 18 : 19   ( 10 : 10 )
                           
7. kolo                          
16.10.16 14:30 TJ S. Podlázky - SK Náchod 21 : 16   ( 11 : 6 )
2.10.16 10:30 TJ S. Vracov - TJ Spartak Modřany 19 : 16   ( 12 : 12 )
                           
8. kolo                          
9.10.16 14:30 TJ Spartak Modřany - TJ S. Podlázky 15 : 10   ( 6 : 6 )
  10:00 SK Náchod - TJ S. Opatovice n/L 13 : 14   ( 7 : 9 )
                           
9. kolo                          
16.10.16 14:00 TJ S. Opatovice n/L - TJ Spartak Modřany 19 : 11   ( 9 : 8 )
10.9.16 12:30 TJ S. Podlázky - TJ S. Vracov 23 : 17   ( 15 : 13 )
                           
10. kolo                          
23.10.16 10:30 TJ S. Vracov - TJ S. Opatovice n/L 16 : 22   ( 7 : 13 )
  10:00 TJ Spartak Modřany - SK Náchod 15 : 10   ( 7 : 4 )
                           
11. kolo                          
13.5.17 10:30 TJ S. Vracov - SK Náchod 13 : 13   ( 7 : 7 )
14.4.17 13:00 TJ S. Podlázky - TJ S. Opatovice n/L 15 : 11   ( 7 : 4 )
                           
12. kolo                          
23.4.17 10:00 SK Náchod - TJ S. Podlázky 14 : 19   ( 9 : 10 )
  11:00 TJ Spartak Modřany - TJ S. Vracov 19 : 17   ( 8 : 8 )
                           
13. kolo                          
30.4.17 14:00 TJ S. Podlázky - TJ Spartak Modřany 22 : 14   ( 10 : 7 )
  9:00 TJ S. Opatovice n/L - SK Náchod 13 : 13   ( 6 : 6 )
                           
14. kolo                          
14.5.17 9:00 TJ Spartak Modřany - TJ S. Opatovice n/L 13 : 26   (   :   )
  10:30 TJ S. Vracov - TJ S. Podlázky 21 : 16   ( 12 : 9 )
                           
15. kolo                          
20.5.17 14:30 TJ S. Opatovice n/L - TJ S. Vracov 19 : 13   ( 8 : 5 )
  16:00 SK Náchod - TJ Spartak Modřany 15 : 15   ( 8 : 8 )
                           
16. kolo                          
21.5.17 10:00 SK Náchod - TJ S. Vracov 10 : 5   ( 6 : 2 )
  9:00 TJ S. Opatovice n/L - TJ S. Podlázky 11 : 17   ( 5 : 7 )
                           
17. kolo                          
28.5.17 13:00 TJ S. Podlázky - SK Náchod 16 : 21   ( 9 : 10 )
  10:30 TJ S. Vracov - TJ Spartak Modřany 14 : 19   ( 5 : 10 )
                           
18. kolo                          
4.6.17 13:00 TJ Spartak Modřany - TJ S. Podlázky 12 : 16   ( 7 : 9 )
  10:00 SK Náchod - TJ S. Opatovice n/L 11 : 15   ( 4 : 9 )
                           
19. kolo                          
11.6.17 10:30 TJ S. Opatovice n/L - TJ Spartak Modřany   :     (   :   )
  13:00 TJ S. Podlázky - TJ S. Vracov   :     (   :   )
                           
20. kolo                          
18.6.17 10:30 TJ S. Vracov - TJ S. Opatovice n/L   :     (   :   )
10.6.17 11:00 TJ Spartak Modřany - SK Náchod   :     (   :   )
 
 
 
 

II. liga žen sk. A sezóna 2015-2016  -  přehled zápasů

 
 
Datum Čas Zápas Výsledek   Poločas
1. kolo                          
22.8.15 11:00 TJ Spartak Modřany - TJ Plzeň-Újezd 16 : 14   ( 10 : 8 )
23.8.15 15:30 TJ S. Podlázky - Sokol Tymákov B 12 : 12   ( 7 : 6 )
  13:00 Baník Most NH - Sokol Blovice 5 : 28   ( 4 : 16 )
                           
2. kolo                          
29.8.15 14:00 Sokol Tymákov B - TJ Spartak Modřany 13 : 13   ( 7 : 6 )
30.8.15 14:30 Sokol Blovice - TJ Plzeň-Újezd 19 : 12   ( 12 : 8 )
  14:30 TJ S. Podlázky - Baník Most NH 21 : 17   ( 10 : 8 )
                           
3. kolo                          
6.9.15 13:00 Baník Most NH - Sokol Tymákov B 14 : 14   ( 8 : 7 )
  9:30 TJ Plzeň-Újezd - TJ S. Podlázky 26 : 13   ( 13 : 8 )
  16:00 TJ Spartak Modřany - Sokol Blovice 12 : 17   ( 7 : 9 )
                           
4. kolo                          
12.9.15 14:00 Sokol Tymákov B - Sokol Blovice 20 : 14   ( 11 : 7 )
13.9.15 12:30 TJ S. Podlázky - TJ Spartak Modřany 16 : 15   ( 9 : 7 )
  13:00 Baník Most NH - TJ Plzeň-Újezd 14 : 21   ( 7 : 12 )
                           
5. kolo                          
20.9.15 9:30 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Tymákov B 24 : 26   ( 8 : 15 )
  11:00 TJ Spartak Modřany - Baník Most NH 13 : 9   ( 7 : 6 )
  14:30 Sokol Blovice - TJ S. Podlázky 29 : 19   ( 14 : 7 )
                           
6. kolo                          
26.9.15 14:00 Sokol Tymákov B - TJ S. Podlázky 28 : 16   ( 15 : 8 )
  17:00 TJ Plzeň-Újezd   TJ Spartak Modřany 18 : 23   ( 11 : 12 )
27.9.15 14:30 Sokol Blovice - Baník Most NH 21 : 7   ( 7 : 2 )
                           
7. kolo                          
4.10.15 16:00 TJ Spartak Modřany - Sokol Tymákov B 17 : 20   ( 10 : 10 )
  9:30 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Blovice 20 : 14   ( 10 : 7 )
  13:00 Baník Most NH - TJ S. Podlázky 16 : 19   ( 7 : 6 )
                           
8. kolo                          
10.10.15 14:00 Baník Most NH - Sokol Tymákov B 14 : 14   ( 5 : 9 )
11.10.15 14:30 TJ S. Podlázky - TJ Plzeň-Újezd 15 : 21   ( 4 : 10 )
  14:30 Sokol Blovice - TJ Spartak Modřany 19 : 15   ( 9 : 8 )
                           
9. kolo                          
18.10.15 14:30 Sokol Blovice - Sokol Tymákov B 14 : 11   ( 9 : 5 )
  11:00 TJ Spartak Modřany - TJ S. Podlázky 16 : 8   ( 6 : 4 )
  9:30 TJ Plzeň-Újezd - Baník Most NH 17 : 10   ( 9 : 6 )
                           
10. kolo                          
24.10.15 14:00 Sokol Tymákov B - TJ Plzeň-Újezd 22 : 18   ( 10 : 9 )
25.10.15 13:00 Baník Most NH - TJ Spartak Modřany 12 : 16   ( 7 : 8 )
  13:00 TJ S. Podlázky - Sokol Blovice 16 : 22   ( 8 : 10 )
                           
11. kolo                          
10.4.16 12:30 TJ S. Podlázky - Sokol Tymákov B 11 : 28   ( 4 : 11 )
  13:00 Baník Most NH - Sokol Blovice 13 : 17   ( 7 : 9 )
  11:00 TJ Plzeň-Újezd - TJ Spartak Modřany 12 : 8   ( 5 : 4 )
                           
12. kolo                          
16.4.16 14:00 TJ Spartak Modřany - Sokol Tymákov B 10 : 18   ( 4 : 11 )
17.4.16 14:30 Sokol Blovice - TJ Plzeň-Újezd 19 : 11   ( 10 : 7 )
  14:30 TJ S. Podlázky - Baník Most NH 26 : 17   ( 12 : 4 )
                           
13. kolo                          
24.4.16 13:00 Baník Most NH - Sokol Tymákov B 17 : 23   ( 10 : 11 )
  11:00 TJ Plzeň-Újezd - TJ S. Podlázky 11 : 16   ( 8 : 10 )
  11:00 TJ Spartak Modřany - Sokol Blovice 11 : 11   ( 7 : 4 )
                           
14. kolo                          
30.4.16 14:00 Sokol Tymákov B - Sokol Blovice 20 : 15   ( 11 : 5 )
1.5.16 14:30 TJ S. Podlázky - TJ Spartak Modřany 13 : 14   ( 9 : 7 )
  13:00 Baník Most NH - TJ Plzeň-Újezd 13 : 18   ( 7 : 11 )
                           
15. kolo                          
15.5.16 11:00 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Tymákov B 22 : 19   ( 10 : 9 )
  11:00 TJ Spartak Modřany - Baník Most NH 16 : 14   ( 6 : 5 )
  14:30 Sokol Blovice - TJ S. Podlázky 15 : 12   ( 8 : 8 )
                           
16. kolo                          
21.5.16 14:00 Sokol Tymákov B - TJ S. Podlázky 28 : 20   ( 14 : 8 )
22.5.16 14:30 Sokol Blovice - Baník Most NH 25 : 11   ( 15 : 8 )
21.5.16 17:00 TJ Plzeň-Újezd - TJ Spartak Modřany 20 : 12   ( 9 : 8 )
                           
17. kolo                          
29.5.16 11:00 Sokol Tymákov B - Spartak Modřany 27 : 21   ( 12 : 6 )
  11:00 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Blovice 9 : 16   ( 4 : 8 )
  13:00 Baník Most NH - TJ S. Podlázky 18 : 19   ( 8 : 12 )
                           
18. kolo                          
4.6.16 14:00 Sokol Tymákov B - Baník Most NH 32     : 16   ( 15 : 10 )
5.6.16 14:30 TJ S. Podlázky - TJ Plzeň-Újezd 21 : 18   ( 12 : 8 )
  14:30 Sokol Blovice - TJ Spartak Modřany 18 : 13   ( 7 : 7 )
                           
19. kolo                          
11.6.16 14:30 Sokol Blovice - Sokol Tymákov B 25 : 20   ( 12 : 9 )
12.6.16 11:00 TJ Spartak Modřany - TJ S. Podlázky 15 : 13   ( 8 : 6 )
  9:30 TJ Plzeň-Újezd - Baník Most NH 18 : 11   ( 8 : 3 )
                           
20. kolo                          
18.6.16 14:00 Sokol Tymákov B - TJ Plzeň-Újezd 17 : 13   ( 11 : 6 )
19.6.16 13:00 Baník Most NH - TJ Spartak Modřany 17 : 17   ( 8 : 11 )
  14:30 TJ S. Podlázky - Sokol Blovice 13 : 10   ( 5 : 6 )